Super Busty Nedir?

Birçok bayanın ortak problemi göğüslerinin küçüklüğüdür. Göğsü küçük olan bayanlar göğüslerini büyütmek için piyasada satılan hap, çay, krem ve jel gibi ürünler kullanarak bu sorunu ortadan kaldırmaya çalışıyorlar. Bunlar da göğsü büyütmek yerine hiçbir etki yapmaz. Çünkü krem, jel, çay gibi ürünler göğüs büyütmesinde kullanılmaz. Sadece bütçenize zarar verir. Hap, çay, krem ve jeli bir kenara atarak sadece toz olan ve vücuda kilo aldırmayan bir ürün olan Super Busty ile göğüs büyütmek çok kolay. Bu ürün Çay veya hap değildir. Sadece süper bir lif kaynağı olan toz bir üründür. Super Busty kullandığınız zaman Ligament Kaslarınızda %45 oranında artış sağlamaktadır. Meme dokusunda %60 oranında artış sağlamaktadır. Göğüsün dik durmasını %60 oranında artırır. Bu ürünü kullanırken diğer göğüs büyütücü ürünlerin yapmış olduğu gibi vücuda kilo aldırmaz sadece göğüse etki eder.  Meme yapısında bulunan ligament kaslarının güçsüzleşmesi ve meme doku bezlerinin az olması nedeni ile göğüslerde sarkma yaşanır.  Bu sorunu Süper Busty ile kısa sürede aşabilirsiniz.

Super Busty İçeriği Nedir?

Super Busty içeriği tamamen doğaldır. Vücuda yan etkisi bulunmayan bu ürün ile göğüs küçüklüğü problemleri ortadan kalkacak. Bunu da aşağıdaki besin takviyeleri sayesinde yapacak.

İlk olarak ürün içerisinde Şerbetçi Otu bulunmaktadır. Şerbetçi Otu vücudun meme dokusu üretmesi için gerekli olan setafili en yoğun halini içerisinde barındırır. Bu ot vücuda girdiği andan itibaren vücut hemen meme dokusu üretmeye başlar.

Bir diğer etken bitkisel madde ise eskiden kilo vermek için kullanılan Keten Tohumu’dur. Keten Tohumu sayesinde memeyi dik tutan ligament kaslarının oluşmasına ve şerbetçi otuna destek olmaktadır.

Son olarak Super Busty içerisinde zerdeçal vardır. Zerdeçal sayesinde ligament kaslarının üretim hızını artırır ve bu kasları germeye başlar.

Super Busty Nasıl Kullanılır?

Super Busty’nin 2 türlü kullanımı vardır. Bu ürünün ister sıcak suda ister soğuk su ile tüketebilirsiniz.

Sıcak Su İle Tüketimi

Günde 1 defa kullanılır. Super Busty çay değildir. Başta da dediğimiz gibi çay vb. ürünler göğüs büyütmesinde bir etkiye sahip değildir. Bundan dolayı Super Busty besin içeriği toz halinde üretilmiştir. Sıcak su ile kullanımı oldukça basittir. Bu ürünü sıcak suyun içerisinde 1 çorba kaşığı atacaksınız. 1 dakika karıştırdıktan sonra içeceksiniz.

Soğuk Su İle Tüketimi

Super Busty ürününü ılık suya 1 çorba kaşığı attıktan sonra karıştırılır. İsterseniz soğuk su ve buzu mixerde Super Busty ekleyerek karıştırınız ve daha sonra içebilirsiniz.


Slimcaps Türkiye

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik